Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar zakładów mięsnych JBB (wideo)

Utworzony przez ja, 29 czerwca 2009 r. o 22:52
Chyba Tygodnik Ostrołęcki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę popatrzeć, jak wygląda akcja ratownicza polaków gdy płonie ich mienie? To żenujące, że Polak taki własnie jest, zachowuje się tak jakby w pory narobił......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwuje już kolejną akcję straży pożarnej i co widzę, sprzęt jest ale zapału do gaszenia nie ma. Mam pytanie czy woda jest za droga? A może chodzący bezładnie strażacy pertraktują z właścicielem czy jest ubezpieczony itp.Zachodzi pytanie czy tymi ludzmi ktoś dowodzi. Widać ogień w pobliżu i zero działań. Cywilni ludzie rozciągają magistrale wodne, ewakułują dobytek, a nasi dzielni umundurowani po zęby strażacy łażą jak łajzy. Przepraszam uniosłem się ale obserwowałem w różnych akcjach to samo. Proszę o dalsze komentarze petro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popłoch był niezły...ale nie ma co obwiniać strażaków pewnie połowa z nich zarabia 700 zł miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ita głupoty a guwno wieta,ja tam robie to wiem co sie stało a jak nie wieta to zamknąć ryje plociuchy je***e!!!Pozdrowienia dla rozbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli straż jest tak zorganizowana,to zlikwidować ją !Po tym co pokazali w akcji w Łysych to krew mnie zalewa!!!I nie brońcie strażaków bo to gromada patałachów była!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ku*** mać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bez jaj, a co oni mieli robić?! Stanąć we 20 przy jednej armatce?! ku*** robili, co mogli, to wymaga sily, więc się zmieniali przy tych wężach itd. No kurde, toż to wszystko styropian- jak się zajął, to się palił i mogli by się tam zesrać i nic by nie pomogło. A do środka wejśc nie mogli(możliwość wybuchów), jedynym rozwiązaniem było gaszenie od zewnątrz- i to własnie robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie tylko gdzie są wozy z drabinami wysokościowymi bo z dołu to se mogli lać ale dla ochłody .Pacani rządowi i radni miejscy pchają se w kieszenie premie delegacje i inne wczasy pod gruszami a zakupić nowe wozy bojowe dla straży to nie.trzeba byłoby ujebać burmistrza wojewodę i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pożarowe ludzi miast bo jak chodzą na kontrole tylko w łapę biorą i nic więcej.nie dziwie się strażakom bo nawet kombinezonów ognioochronnych nie mieli żeby zacząć gasić od środka.PANOWIE OSŁY i RADNI czas pomyśleć i zaopatrzyć straż w lepszy sprzęt ratowniczy a przede wszystkim zakupić drabiny wysięgnikowe i wozy bojowe mogące gasić pianą . Szkoda mi pracowników tej firmy znam ich wyroby i nie da się ich zastąpić żadnymi podróbami Polskich przysmaków lub innych PP . GDYNIA JEST Z WAMI ZAKŁAD PODNIESIE SIĘ BARDZO SZYBKO TRZYMAMY KCIUKI BĘDZIE DOBRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tych zakładów. Takie straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję wszystkim poszkodowanym i sobie też bo nie zjem pysznej TYROLSKIEJ itp. wędlin i kiełbas.Szkoda.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zastanawia mnie tylko gdzie są wozy z drabinami wysokościowymi bo z dołu to se mogli lać ale dla ochłody .Pacani rządowi i radni miejscy pchają se w kieszenie premie delegacje i inne wczasy pod gruszami a zakupić nowe wozy bojowe dla straży to nie.trzeba byłoby ujebać burmistrza wojewodę i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pożarowe ludzi miast bo jak chodzą na kontrole tylko w łapę biorą i nic więcej.nie dziwie się strażakom bo nawet kombinezonów ognioochronnych nie mieli żeby zacząć gasić od środka.PANOWIE OSŁY i RADNI czas pomyśleć i zaopatrzyć straż w lepszy sprzęt ratowniczy a przede wszystkim zakupić drabiny wysięgnikowe i wozy bojowe mogące gasić pianą . Szkoda mi pracowników tej firmy znam ich wyroby i nie da się ich zastąpić żadnymi podróbami Polskich przysmaków lub innych PP . GDYNIA JEST Z WAMI ZAKŁAD PODNIESIE SIĘ BARDZO SZYBKO TRZYMAMY KCIUKI BĘDZIE DOBRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURDE SZOK PRACOWALEM Z JBB 4 LATKA TYLE LUDZI STRACILO PRACE ALE WIDZE ŻE MOJI KOLEDZY Z MAGAZYNU SIE POSTARALI W RATOWANIU TEGO CO SIE DALO WYRAZY ZALU DLA PANA JUZEFA BALDYGI A DLA KOLEGOW SZACUNEK ZA ODWAGE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w konkurencji ale wyrazy współczucia dla pracowników i ich rodzin. Trzymajcie się i miejcie nadzieję że szybko odbudują zakład. Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również pracuję w konkurencji, ale współczuję i pracownikom, i właścicielowi. Szczególnie właścicielowi, bo pracownicy znajdą sobie pracę gdzie indziej, a Bałdyga zostanie na zgliszczach z długami. Dorobek całego życia poszedł z dymem... To mogło spotkać każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ludzie też nie bedą mieli pracy bo w tamtym rejonie jest cholernie ciężko o pracę a zwłaszcza że teraz bedzie bezrobotnych w tamtym rejonie bardzo dużo . wyrazy współczucia dla wszystkich poszkodowanych tątragedią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jbb było naszym wsparciem teraz zostalismy bez pracy z kredytami itp ale cóż na to poradzic ... Pracowałam tam nie cały rok a czuje sie jak bym tam pracowala całe życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO MI SZKODA LUDZI I ZAKLADU MOZE WSZYSCY KLIJECI POWSINNI POMOC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim którzy tam pracowali jak i włascicielom firmy zeby jak najszybciej udało się odbudować to co straciliscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozebb napisał:
Jeśli straż jest tak zorganizowana,to zlikwidować ją !Po tym co pokazali w akcji w Łysych to krew mnie zalewa!!!I nie brońcie strażaków bo to gromada patałachów była!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ku*** mać!!!
jestes tqaki mądry to wstąp do straż i pokaz jak sie to robi. nie znasz fachu a sie wypowiadasz! sam jestes patalach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petro napisał:
Obserwuje już kolejną akcję straży pożarnej i co widzę, sprzęt jest ale zapału do gaszenia nie ma. Mam pytanie czy woda jest za droga? A może chodzący bezładnie strażacy pertraktują z właścicielem czy jest ubezpieczony itp.Zachodzi pytanie czy tymi ludzmi ktoś dowodzi. Widać ogień w pobliżu i zero działań. Cywilni ludzie rozciągają magistrale wodne, ewakułują dobytek, a nasi dzielni umundurowani po zęby strażacy łażą jak łajzy. Przepraszam uniosłem się ale obserwowałem w różnych akcjach to samo. Proszę o dalsze komentarze petro
wstąp do osp i pokaż co potrafisz mądralo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...